Foto izstādes Latvijas Fotogrāfijas muzejā.

24.01.2014.  foto  

Latvijas Fotogrāfijas muzejs Jūs ielūdz uz Ivara Austera izstādes „Ainava ir vērošanai” un izstādes „Eduards Gaiķis. Retrospekcija”.

IVARA AUSTERA

FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE

„AINAVA IR VĒROŠANAI”

No 30. janvāra Latvijas Fotogrāfijas muzeja 3. stāvā būs skatāma Ivara Austera fotogrāfiju izstāde „Ainava ir vērošanai”. Izstāde kļuvusi par Latvijas Fotogrāfijas muzeja 2014. gada izstāžu konkursa uzvarētāju. Iekļautās fotogrāfijas tapušas laika posmā no 2005. līdz 2013. gadam. Kopumā apmeklētāji varēs aplūkot 50 fotogrāfijas, no kurām daļu – kā attēlu projekciju. Ivars Austers norāda: „Fotogrāfiju sērijā ir attēlotas ainavas, kuras gadu garumā mani ir vērojušas. Es vairs nesaprotu, cik lielā mērā tās pastāv bez manis (vai otrādi, es bez tām). Vēl sarežģītāk – ainavās ir arī pa kādam citam vērotājam”.

FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE

„EDUARDS GAIĶIS. RETROSPEKCIJA”

No 30. janvāra Latvijas Fotogrāfijas muzeja 2. stāva salonā būs skatāma izstāde „Eduards Gaiķis. Retrospekcija”. Izstādītie darbi ir tikai daļa no Latvijas Fotogrāfijas muzeja krājumā esošās Eduarda Gaiķa (1881 – 1961) kolekcijas. Darbu vidū aplūkot varēs ne vien piktoriālismam raksturīgajā stilā veidotas fotogrāfijas un bromeļļas tehnikā veidotus darbus, bet arī autohromus, kas ir agrīns krāsu foto ieguves procesa rezultāts (datējami ar 20. gs. sākumu).

Vairāk info:

www.fotomuzejs.lv

twitter.com/fotomuzejs