Fotoizstāde „Pilsētvide. Berlīne. Jelgava.”

10.09.2013.  foto  

No 9.septembra Sabiedrības integrācijas pārvaldē apskatāma fotoizstāde „Pilsētvide. Berlīne. Jelgava.” Izstāde norisināsies Eiropas kultūras mantojumu nedēļas ietvaros, ar mērķi tuvināt cilvēkus viņu kultūras mantojumam. Ikvienam būs iespēja apskatīt kā mūsdienīgais savijas ar vēsturisko, jo attēloti būs ne tikai kultūrvēsturiski vērtīgi objekti, bet arī mūsdienīgā pilsētvide, jo šodien celtais arī reiz būs mantojums. Fotogrāfijās ir atainots Jelgavas un Berlīnes (Jelgavas sadraudzības pilsētas) ikdienas ritējums un vide ar celtnēm, vēsturiskiem pieminekļiem un cilvēkiem. Tā ir iespēja vienuviet caur objektīvu apskatīt šīs divas skaistās un nepārtraukti mainīgās pilsētas.
Fotogrāfiju autori ir kinooperators, fotogrāfs, rīdzinieks – Uldis Jancis, kas ļaus ielūkoties Berlīnē un Jelgavas fotogrāfs Gunārs Timermanis, kas regulāri iemūžina Jelgavas pilsētas skatus.
Izstāde būs apskatāma līdz š.g. 27.septembrim Sabiedrības integrācijas pārvaldes darba laikā. Vairāk info: http://www.sib.jelgava.lv/index.php?id=16550