Jelgavas novada jauno talantu konkurss “Parādi savu talantu”

17.09.2014.  foto  

19.septembrī Jelgavas novadā, Svētes pagasta Jēkabnieku Kultūras namā norisināsies Jelgavas novada jauniešu diena 2014, kā ietvaros notiks arī Jelgavas novada jauno talantu konkurss – “Parādi savu talantu”. Lai piedalītos talantu konkursā jaunietim ir jāsagatavo kāds priekšnesums – vai tā būtu dziedāšana, dejošana, mūzikas instrumentu spēlēšana, žonglēšana, dzejas lasīšana, teatrāls priekšnesums vai kas cits, tas ir katra jaunieša paša ziņā. Ir iespējas uzstāties gan individuāli, gan grupā.

Tiek aicināti pieteikties jaunieši no Jelgavas novada, Ozolnieku novada un Jelgavas pilsētas. Savu dalību konkursā drīkst pieteikt arī jaunieši no citiem novadiem.

Konkursa mērķis ir sekmēt jaunrades procesus jauniešu vidū, veicināt jauniešu aktivitāti attīstot viņu talantus, veicināt jauniešu radošumu un aktīvu iesaisti sabiedriskajā dzīvē.

Lai pieteiktu savu dalību konkursā, Jelgavas novada mājaslapā http://jelgavasnovads.lv vai konkursa mājaslapā http://jaunotalantukonkurss.1s.lv iepazīsties ar nolikumu, lejupielādē pieteikšanās anketu un nosūti to uz e-pastu: jaunotalantukonkurss@inbox.lv. Pieteikumu par dalību konkursā lūgums nosūtīt līdz 15.septembrim. Pieteikties var bērni un jaunieši līdz 25 gadu vecumam (ir iespējamas arī atkāpes). Vēlamais priekšnesuma ilgums – 5 minūtes, bet pieļaujami arī garāki priekšnesumi. Tiks organizēts transports no Jelgavas uz pasākuma norises vietu un atpakaļ, iepriekš piesakoties, zvanot pa tālruni 25970275. Pasākuma laikā darbosies arī foto stūrītis, kurā jauniešiem būs iespējas nofotografēties. Tāpat Jēkabnieku Kultūras namā konkursa dienā, kā arī turpmākās pāris nedēļas būs apskatāma ceļojošā foto izstāde “Jelgavas novads caur fotoobjektīvu un jauniešu sirdi”. Balvas konkursa dalībniekiem nodrošina pasākuma atbalstītāji.

Uz pasākumu tiek aicināti arī skatītāji un atbalstītāji. Talantu konkursa sākums plkst.15:30. Dalībniekiem ierašanās plkst.15:00 vai agrāk. Ap plkst.21:00 – disenīte kopā ar DJ Cukuru. Pasākums ir bez maksas.

Pasākumu organizē Jelgavas novada jauniešu padome un biedrība “Zariņš & Lejnieks”.

Atbalsta: Jelgavas novada pašvaldība, Svētes pagasta pārvalde, Jēkabnieku Kultūras nams, Biedrība Svētes pagasta aktivitāšu centrs “Gulbīši”, Refill, kafejnīca “SILVA”, Gunāra Timermaņa fotodarbnīca, AZ-boulings.