Jelgavas roņu kauss 2015.

05.11.2015.  foto  

Šogad 7. “Jelgavas Roņu” kauss notiek 7.novembrī Jelgavā, un tas ir kļuvis par Starptautisku čempionātu. Čempionāts būs interesants notikums Jelgavas 750.gada jubilejas ietvaros, kas būs arī Pasaules Kausa 1.posms.

Ziemas peldētāji no visiem Latvijas stūrīšiem – no Liepājas, Kuldīgas, Ventspils, Saldus, Talsiem, Ozolniekiem, Rīgas, Jūrmalas, Carnikavas, Raganas, Siguldas, Ogres – ir ieplānojuši atbraukt uz Jelgavu. Peldētāji no Igaunijas (Tallina, Tartu, Viimsi, Pjarnu, Narva), no Krievijas (Sankt-Pēterburga, Maskava, Pskova, Petrozavodska, , Novosibirska, Tjumeņa, Habarovska), no Lietuvas, Norvēģijas, ASV, Lielbritānijas, Somijas, Īrijas, Polijas, Itālijas, Nīderlandes, Dānijas, Vācijas, Austrijas, Čehijas, Zviedrijas un pat no Izraēlas, Austrālijas, Argentīnas un Brazīlijas jau ir apstiprinājuši savu dalību čempionātā!

Sekojiet mūsu mājas lapā, kur būs izvietotas fotogrāfijas no sacensībām. Un visi tiek aicināti uz sacensību norises vietu, akvatorija starp «Driksas» un «Mītavas» tiltu, tieši pilsētas centrā pie «Silvas tējas namiņa», pretī Driksas promenādei, kur atradīsies mūsu foto telts ar Jelgavas suvenīriem un fotogrāfijām.