Kāzu video filmēšana, kāzu video montāža.

21.01.2011.  video  

Kāzas, tas ir notikums kas prasa lielu plānošanu, organizēšanu un tas viss tikai vienai dienai. Lielais pasākums paskrien nemanot un viss, kas paliek, ir atmiņas. Tādēļ ir ļoti būtiski, lai šā pasākuma skaistie mirkļi tiktu kvalitatīvi iemūžināti un galarezultātā tiktu izveidota skaisti samontēta kāzu filma. Kāzas daudziem cilvēkiem ir viens no lielākajiem ,skaistākajiem pasākumiem viņu dzīvē.

Tāpēc ir ļoti svarīgi jau laicīgi atrast savu video operatoru ar kuru varētu pārrunāt kāzu scenāriju, lai to visu pēc iespējas skaistāk varētu uzfilmēt.
Gunārs Timermanis sadarbībā ar Ivo Draudiņu piedāvā tehniski un vizuāli kvalitatīvu video filmēšanu un video montāžu. Varam piedāvāt apstrādāt video materiālus Full HD režīmā ( augstas izšķirtspējas etalons ). Sadalam video pa tēmām, un izveidojam filmas menu lapas. Noformējam un apdrukājam vāciņus un matricas. Daudzu gadu pieredze ļauj ātri atrast pareizāko risinājumu pasākumos, kad jātver emocijas, kuras nevar atkārtot.
Piedāvājam arī jūsu uzfilmētā video materiāla video montāžu, izveidot filmu pēc jūsu prasībām. Zvaniet, rakstiet un kopā mēģināsim rast vislabāko risinājumu jūsu svinībām.
Gunārs Timermanis – video filmēšana, e-pasts: gunars@foto-video.lv mob. : 29671202
Ivo Draudiņš – video montāža, e-pasts: ivo@karaokedmix68.com mob. .: 29266743