Vakara vadītāji

Ilze Suta

Svētku pasākumu vadītāja
Jautra, atraktīva svētku pasākumu vadītāja, ar skatuves pieredzi. Priecēšu Jūs kāzās, ballēs, jubilejās, bērnu svētkos un dažādos citos burziņos.

Kāzu vadīšana
Skan manis pašas rakstīti dzejoļi, ar humora pieskaņu, par jauno pāri, par kāzu viesiem un norisi. Svētku vakars veidots pēc individuālām programmām, ar jautrām atrakcijām, dziesmām un dejām. Jaunajam pārim un vedējiem, šajā vakarā atliek tikai atpūsties, priecāties un baudīt svētkus. Par visu parūpēsies jautrā vakara vadītāja.
Kāzas vadu dažādos stilos (pēc jaunlaulāto vēlmes).Vadu arī jauktās kāzas(latviešu – krievu).Svētku scenārijam un atrakcijām izveidots piemērots muzikālais fons.
Nepieciešamības gadījumā varu piedāvāt kāzu muzikantus, foto un video meistarus. Esmu no Jelgavas, bet pasākumus vadu visā Latvijā. Ir savs transports.

Bērnu svētki
(dzimšanas dienas ballītes, bērnudārza izlaidumi, sporta svētki, svētki brīvā dabā)
Tās ir muzikālas programmas, kurās viesojās dažādi pasaku tēli – Jautrā Mikipele, Krāsainais Papagailis, MežaRūķis(Ziemassvētkos – Ziemassvētku vecīša sūtnis), Zaķis – Garausis, Draudzīgais Suns! Kopā ar šiem pasaku tēliem iesim dažādās rotaļās, dziedāsim dziesmas, leksim jautras dejas. Tas būs jauks pasākums Jūsu bērnam un arī Jums!

Jubilejas
Piedāvāju individuālu programmu, kura veltīta svētku gaviļniekam. Šajā vakarā skanēs jubilāram speciāli rakstīti dzejoļi, tiks izspēlēti dažādi joki, jautras atrakcijas, skanēs lustīga mūzika.

Jautrība sitīs augstu vilni!

Jelgava un visa Latvija

Tālrunis: 63027671
Mob. tālr.: 28391385
E-Pasts: suta@inbox.lv

SIA ”Ilzes svētku aģentūra”

Ģimenes svinības; Kāzas; Bērnu svētkus; Pasākumus uzņēmumiem un organizācijām. Mēs padarīsim šos svētkus neaizmirstamus Jums un Jūsu viesiem.

Tālrunis: 29511527
E-Pasts: ilze.vitola@inbox.lv

Solvita Cukere

Solvita Cukere – kāzu vadītāja.

Tālr.: 29448482

e-pasts.: andros@apollo.lv