Apmaksas kārtība


Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču un pakalpojumu veidu un daudzumu. Pēc pasūtījuma noformēšanas pircējs saņem uz norādīto e-pastu apstiprinājumu par pasūtījuma veikšanu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Apmaksa

1.  Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti var veikt saņemot preci uz vietas veikalā "Timermaņa foto", pēc adreses: Raiņa iela 22, Jelgava. Tālr.: 23110144

2. Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā). 

    Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir              iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks                ieturēta no Jūsu kartes konta.

3. Bankas pārskaitījums ar rēķinu.